10 argumentów za

Ponad 20 milionów pozycji w ofercie. Jedyna, tak szeroka oferta w Polsce!

4LIFT to nie tylko wszystkie części wchodzące w skład wózka widłowego, magazynowego czy podnośnika platformowego. To również kompleksowa oferta części silnikowych do praktycznie wszystkich maszyn budowlanych, rolniczych, ogrodniczych samojezdnych oraz agregatów prądotwórczych.

Uważamy, że wysoka jakość produktu okazuje się większą wartością niż najniższa cena.

Współpracujemy z producentami dostarczającymi swoje produkty na tzw. „pierwszy montaż”. Oferowane przez nas alternatywnie zamienniki, również podlegają europejskim standardom i posiadają wymagane certyfikaty.

Zamówienia złożone do godz. 16:00 realizujemy jeszcze tego samego dnia.
Przy współpracy z przewoźnikiem DPD (jedyna firma udostępniająca odbiorcom numery telefonów do kurierów) zapewniamy 99% skuteczność w dostarczaniu naszych paczek.

Produkty spoza dostępnej oferty realizowane są średnio co 48-72h. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi dostawcami udało nam się wypracować cykliczne, uzupełniające dostawy, które dają nam przewagę nad innymi “statycznymi” firmami.

Dzięki własnym katalogom oraz dostępowi do katalogów producentów, możemy prawidłowo wytypować poszukiwaną część. Unikamy dodatkowych kosztów związanych z przestojem maszyny spowodowanych błędnym dobrem części a w najlepszym przypadku eliminujemy stracony czas i dodatkowe opłaty za zwrotne przesyłki…

Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe grupy towarowe oraz części do nowo powstałych producentów wózków widłowych i maszyn.
Celem spółki jest zapewnienia naszym klientom pełnego dostępu w części, obejmującej całą gałąź przemysłu maszynowego.
Aby zapewnić wysoki poziom obsługi, bierzemy udział w programie okresowych szkoleń technicznych.

Posiadamy dostęp do danych serwisowych niezbędnych do napraw, którymi w ramach współpracy dzielimy się z naszymi klientami.

Nie jesteśmy korporacyjną „machiną”, która klasyfikuje klientów jako numer w systemie. Jesteśmy w stałej relacji z naszymi partnerami a ich sugestie i zastrzeżenia są na bieżąco weryfikowane i analizowane oraz co kluczowe, wprowadzane w życie!
Ta elastyczność pozwala nam na indywidualne podejście do klienta i sprawiedliwą ocenę, mierzącą indywidualny potencjał naszych odbiorców.

Pamiętajmy, że to polskie przedsiębiorstwa są fundamentem naszej gospodarki! Inaczej mówiąc, wydane pieniądze poprzez wsparcie własnej gospodarki, wracają do nas w postaci miejsc pracy, usług publicznych, infrastruktury oraz generalnie bogacenia się społeczeństwa oraz państwa, w którym żyjemy.

Przy takich decyzjach konsumenckich osiągamy więc podwójną korzyść.

Wspólnie budujemy potencjał naszego kraju. Jesteśmy uczestnikiem inicjatywy: