O nas

4LIFT to czołowy dostawca części do wózków widłowych, wózków magazynowych, podnośników platformowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, maszyn ogrodniczych samojezdnych oraz agregatów prądotwórczych.

Oferta spółki 4LIFT zawiera cały wachlarz części obejmujący większości marek produkowanych na całym globie.

Hasło „suma wszystkich części” to nie tylko krótki przekaz informujący o szerokości naszej oferty (20mln pozycji katalogowych), to również informacja o połączeniu (sumie) wielu ofert-branż dedykowanych, rozsianych po całym kraju w jedną.
Jedyna, tak szeroka oferta w Polsce!

1

Nie potrzebujesz już wielu dostawców my zastąpimy wszystkich!
Współpracujemy z największymi dostawcami części na świecie, co owocuje dostępem do najszerszej oferty w Europie. Dzięki takim założeniom udało nam się stworzyć ofertę, w której znajduje się ponad 20 000 000 pozycji katalogowych.

2

Wybierając nas nie przepłacasz.
Efektywna polityka zakupów i strategiczna współpraca z dostawcami, zapewnia nam utrzymanie niskiego poziomu cen przy zachowaniu wysokich rygorystycznych standardów jakości i niezawodności.

3

Z nami dokonasz właściwego wyboru.
Celem spółki jest dalsza systematyczna kontrola dostawców zapewniających jakość produktów. Stała analiza ich przydatności, poprzez systematyczne badanie oczekiwań naszych Klientów i zaspokajanie ich faktycznych potrzeb.

Firma 4Lift to nie tylko logo i budynek… To Ludzie! Fachowcy, pasjonaci i specjaliści w swojej dziedzinie, stale rozwijający swoje umiejętności. To Oni w razie potrzeby pomogą rozwiązać Twoje problemy a może co najważniejsze, pomogą im zapobiec.

Zapomnij o kłopotach z doborem części!
Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu udało nam się stworzyć własne „narzędzia” doboru części, które eliminują do minimum możliwość pomyłki w typowaniu produktu. Dzięki nam zaoszczędzisz wiele czasu a czas to pieniądz!
Jeżeli szukasz rzetelnego i doświadczonego dostawcy części, skontaktuj się z nami już teraz!
Odkryj to czego od dawna szukałeś! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zaufało nam już tysiące firm, sprawdź ile Ty możesz zyskać!