Wózki widłowe

Wózki widłowe

W ofercie 4LIFT znajdują się nowe wózki widłowe – wysoce specjalistyczne pojazdy kołowe nadające się do przewozu ciężkich materiałów o znacznej masie. Z tego względu znajdują one powszechne zastosowanie zarówno w transporcie bliskim, jak i w pracach związanych z magazynowaniem czy składowaniem towaru. Aby zapewnić najlepszą jakość, współpracujemy z największymi i cenionymi dostawcami sprzętu oraz części zamiennych na świecie. Dzięki nam masz dostęp do najszerszej oferty w Europie, w której znajduje się ponad 20 milionów pozycji katalogowych.

Wózki widłowe, które u nas znajdziesz, produkowane są w oparciu o nowoczesne i wysoce zaawansowane technologie, dzięki czemu wpisują się w najlepszą klasę produktów. Są niezbędnym narzędziem pracy, w której pracownicy mają do czynienia z dużą ilością towaru – tam, gdzie efekty mierzone są wydajnością, szybkością i jednocześnie bezpieczeństwem pracy. Są nieocenione w magazynach, halach, dużych firmach i innych tego typu przedsiębiorstwach. Usprawniają wykonywanie codziennych obowiązków i zwiększają efektywność.

201311141602331214
201303281628327629

Wózki widłowe nowe – od 4LIFT

Z uwagi na przeróżną specjalizację wózków widłowych w zależności od przeznaczenia do konkretnego typu prac magazynowych, ofertę podzieliliśmy na kategorie. Znajdziesz u nas zarówno wózki widłowe spalinowe, jak i elektryczne – unoszące, podnośnikowe, czołowe itd. Każda z wyżej wymienionych grup produktów obejmuje sprzęt o różnych parametrach technicznych, które obejmują m.in. inne wartości udźwigu i wysokości podnoszenia.  Urządzenia, które znajdziesz w ofercie 4LIFT, reprezentują jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pracy.

To wszystko jest możliwe m.in. dzięki zastosowaniu do produkcji podzespołów znanych japońskich marek (np. Yanmar, Isuzu, Nissan, Kubota). W ofercie posiadamy nie tylko nowe wózki widłowe, ale i części zamienne, które są nieocenione na wypadek awarii, zwiększając funkcjonalność sprzętu i wydłużając okres ich eksploatacji. Ponadto wybierając naszą ofertę, nie przepłacasz – strategiczna współpraca z wiodącymi dostawcami zapewniają nam utrzymanie korzystnych cen przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.