Wózki widłowe Goodsense

GOODSENSE FORKLIFT CO., LTD to trzeci co do wielkości producent wózków widłowych w Chinach, opierających się na podzespołach i rozwiązaniach produkcyjnych takich firm jak: ISUZU, NISSAN, VOLVO, PERKINS, YANMAR, CUMMINS.

Firma Zhejiang GOODSENSE forklift co., ltd rozpoczęła produkcję wózków widłowych w 2006 roku. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży oraz serwisie urządzeń wspierających magazynowanie na całym globie.

Goodsense to innowacyjny zespół badań i rozwoju. Dostarcza jakość, bezpieczeństwo, komfort i szereg ekologicznych rozwiązań. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom oraz obiektowi o powierzchni 200.000 metrów wydajność firmy Goodsense wynosi 20.000 sztuk rocznie.

Goodsense posiada ISO9001: 2000 oraz spełnia wymagania SGS. Cały asortyment wózków widłowych posiada certyfikat CE. Goodsense promuje zarządzanie 6S oraz wspiera system zarządzania TPS w celu ulepszenia wewnętrznych procesów zarządzania.

Engine Powered Forklift

G-Series 1-33Ton Diesel Forklift

1-1.8 ton

2-2.5 ton

3-3.5 ton

4-4.5 ton

5-7 ton

8-10 ton

12 ton

28-33 ton

G-Series 1-7T Gasoline/LPG Forklift

1-1.8 ton

2-2.5 ton

3-3.5 ton

5-7 ton

Electric Powered Forklift

1-6ton 4-wheel Electric Forklift

1-1.8 ton

2-2.5ton

3-3.5ton

4-6 ton

1.6-2.0ton 3-wheel Electric Forklift

1.6-2ton

Others

Towing Tractor

Reach Truck

Electric Stacker

Pullet truck

Ekonomiczne wózki widłowe Goodsense

4LIFT to jeden z głównych dostawców wózków widłowych, a także dedykowanych do nich części, podobnie jak do wózków magazynowych, maszyn budowlanych, rolniczych, ogrodniczych samojezdnych oraz podnośników platformowych i agregatów prądotwórczych. Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz części obejmujący renomowane marki znane na całym globie – dysponujemy około 20 milionami pozycji w katalogu. To gwarancja, że każdy znajdzie u nas sprzęt i część zamienną, której szuka.

Spółka 4LIFT jest m.in. autoryzowanym dystrybutorem wózków widłowych firmy Goodsense, czyli trzeciego co do wielkości producenta wózków widłowych w Chinach. Ta marka w dużej mierze bazuje na podzespołach i rozwiązaniach konstrukcyjnych znanych i cenionych na świecie firm, wśród których można wymienić m.in., Nissan, Isuzu, Cummins czy Yanmar. W ofercie znajdują się silniki Diesla, dedykowane do urządzeń z napędem elektrycznym oraz sprzęt specjalnego przeznaczenia. Każda z wyżej wymienionych kategorii obejmuje wózki o różnym parametrach technicznych (udźwigu i wysokości podnoszenia), ale jednocześnie zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygodę użytkowania, a co za tym idzie – komfort pracy.

201311141602331214
The forklift is in a large and light warehouse. Yellow color.

Atrakcyjna cena – wózki widłowe Goodsense

Wózki widłowe Goodsense to wysokiej klasy sprzęt dedykowany dla profesjonalistów, który jest produkowany  według założeń technicznych opracowanych na podstawie obowiązujących norm jakości. Są one niezbędne w magazynach o dużej ilości towaru, gdzie wydajność pracy mierzona jest szybkością i bezpieczeństwem wykonywania obowiązków. Jednocześnie marka jest gwarancją korzystnych warunków finansowych – z jednej strony wózki są produkowane w oparciu o zaawansowane technologie, a z drugiej stawia na ekonomię rozwiązań.

Wybierając wózki widłowe Goodsense od 4LIFT, nie przepłacasz. Kupujesz produkt, który wyróżnia się dobrym stosunkiem jakości do ceny – efektywna polityka zakupów i nasza strategiczna współpraca z czołowymi światowymi dostawcami zapewnia 4LIFT możliwość utrzymania stosunkowo niskiego poziomu cen przy zachowaniu niezwykle wysokich i bardzo rygorystycznych standardów jakości. Zapewniamy niezawodność i satysfakcję z eksploatacji.