Pompa wody TOYOTA 4Y (5-śrub)
POMPA WODY do wózków widłowych TOYOTA, MANITOU, KOMATSU z silnikiem spalinowym o oznaczeniu 4Y
POMPA WODY do wózków widłowych TOYOTA, MANITOU, KOMATSU z silnikiem spalinowym o oznaczeniu 4Y
DANE TECHNICZNE:
- Mocowanie pompy do podstawy: 5 śrub
- Średnica koła: 68 mm
- Uszczelka w komplecie: tak
ZASTOSOWANIE:
- TOYOTA: SERIA: 5/6
LiftLine – to oferta części dedykowana wózkom widłowym, wózkom magazynowym spalinowym, elektrycznym oraz wózkom ręcznym.
W swojej ofercie posiada ponad 10 000 000 pozycji katalogowych i wciąż się rozwija.
Oferta obejmuje praktycznie wszystkie grupy towarowe, zaczynając od części silnikowych, eksploatacyjnych a na osprzęcie do wózków widłowych kończąc.
Oferta linii LiftLine jest stale poszerzana co pozwala nam nadążać nad oczekiwaniami naszych klientów. Jest to doskonała alternatywa dla produktów o jakości na tzw. „pierwszy montaż”.
Produkty marki LiftLine zapewniają nam utrzymanie niskiego poziomu cen przy zachowaniu wysokich rygorystycznych standardów jakości i niezawodności.
Odpowiedzialny podmiot gospodarczy w UE
4LIFT Zipper i Tombek sp.j. (Dystrybutor)Warszawska 120
05-082 Blizne Jasińskiego
Polska
biuro@4lift.pl
(22) 123 55 44
https://4lift.pl/
Jeśli masz wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa tego produktu, skontaktuj się z nami: reklamacje@4lift.pl