Wiedza

W dziale wiedza postanowiliśmy cyklicznie publikować krótkie artykuły, związane z budową silnika lub pracą poszczególnych elementów maszyny lub wózka widłowego.

Chcemy dzielić się podstawową wiedzą aby uświadomić użytkownikom jak w prosty sposób uniknąć błędów w eksploatacji wózka widłowego czy maszyny.  Prawidłowe użytkowanie wydłuża im „życie” (co jest oczywiste ale będziemy to notorycznie powtarzać) zyskujesz niższe koszty serwisowania.

Wychodzimy z założenie, że tylko prosty i czytelny język pozwoli szybko przyswoić ważne informację. Dlatego często stosujemy metodę porównań do życia codziennego.
Oczywiście czasem pozwalamy sobie na luźną interpretację pewnych faktów ale przecież chodzi o to aby zrozumieć zasadę działania i wykorzystać ją na co dzień a nie pisać pracę naukową.
Dlatego prosimy o „szersze” spojrzenie na dany temat.

Masz pytania, uwagi lub pomysły na przyszły artykuł? Chcesz podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem z innymi? Zapraszamy do kontaktu z naszym działem.
mail: wiedza@4lift.pl lub poprzez formularz zamieszczony, pod każdym artykułem.

Oleje

OLEJE SILNIKOWE I HYDRAULICZNE - WYBIERZ ŚWIADOMIE   Zadaniem układu smarowania silnika jest dostarczenie oleju silnikowego do współpracujących ze sobą